Nasz serwis korzysta z cookies. Poprzez przeglądanie dalsze serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Potwierdź i zamknij komunikat


Humor:

Przed operacją

Przed operacją....
- Panie ordynatorze, czy będzie mnie pan osobiście operował?
- Tak, lubię przynajmniej raz na rok sprawdzić, czy jeszcze coś pamiętam...
Lokalne
Z OKAZJI DNIA KOBIET BADANIA PROFILAKTYCZNE, A PO BADANIU NA BEZPŁATNY RELAKS W PIRAMIDZIE Z TĘŻNIĄ SOLANKOWĄ07-03-2016

 

Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego w Grudziądzu już po raz kolejny proponuje zdrowotne obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet pod hasłem: „8 Marca DZIEŃ (ZDROWYCH) KOBIET”. Z tej okazji zapraszamy    Panie na bezpłatne badania profilaktyczne w sobotę, 05. 03. 2016 r. od godz.10:00 do 14:00
 
Na badania w tym dniu można zgłosić się bez wcześniejszej rejestracji. Należy mieć ze sobą dowód tożsamości, skierowanie nie jest potrzebne. Miejscem wykonywania badań jest Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu, ul. Rydygiera 15/17 (budynek D - poradnie specjalistyczne): Do Poradni Ginekologicznej (parter, pokój 009) zapraszamy na badanie cytologiczne kobiety od 25 do 59 roku życia, które nie miały tych badań przez ostatnie 3 lata (ewentualny kontakt nr tel. - 56 641 41 87).

Do Pracowni Mammograficznej (II piętro, pokój 241) zapraszamy na badanie mammograficzne kobiety (niezależnie od miejsca zamieszkania) od 50 do 69 roku życia, które nie miały tych badań przez ostatnie 2 lata oraz dodatkowo (badane finansowane przez gminę -miasto Grudziądz) grudziądzanki od 40 do 49 i od 70 roku życia (ewentualny kontakt nr tel. - 56 641 46 16).
W celu propagowania wśród kobiet zachowań prozdrowotnych, w powyżej wymienionych godzinach, zorganizowane będzie stoisko informacyjno-edukacyjne. Prowadzona będzie dystrybucja ulotek, kodeksów walki z rakiem dla dorosłych i dla dzieci.  Prowadzony będzie także indywidualny instruktaż samobadania piersi.
 
Do zdrowotnych obchodów Dnia Kobiet włącza się także Geotermia Grudziądz.
Wszystkie Panie, które wykonają w tym dniu badanie profilaktyczne, Geotermia Grudziądz zaprasza na bezpłatną inhalację do piramidy z tężnią solankową (obowiązuje obuwie zmienne). Powietrze w piramidzie nasycone jest solanką o urozmaiconym składzie minerałów i bardzo korzystnie wpływa na zdrowie.
Zapraszamy na badania, a później do piramidy, która jest doskonałym miejscem na relaks. Wykonanie badania oraz (nielimitowany czasowo) pobyt w piramidzie, będzie najlepszym prezentem z okazji Święta Kobiet.